Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyiyi hedefleyen, yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, sektörümüzdeki teknolojik her türlü gereksinimi sağlayan bir firma olarak, kalite ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak önceliğimizdir.

TELEFONCULAR

Kurulduğu dönemde perakende sac satışı yapan firmamızda bugün, plazma kesim, oksijen kesim, lazer kesim, makas kesim ve abkant büküm hizmetleri ile sektörün birçok ihtiyacını karşılayarak müşterilerine kendi atölyelerinde çalışır gibi hizmet imkanları ve konforu sağlamaktadır.

Firmamız müşteri ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmak amacıyla müşteriyi doğru anlayarak talepleri karşılamak için 90 kişilik dev kadrosu ile hizmet sunmaktadır. 2’si müşteri ilişkileri departmanında olmak üzere idari büroda 15 kişi, atölyede 73 kişi ve nakliyede 2 kişi ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

RAKAMLARLA TELEFONCULAR

15.000
Tesis Alanı
30
Makine
90
Çalışan
39
Yıllık Tecrübe

DÜNDEN BUGÜNE

Kökleri yarım asır öncesine dayanan şirketimiz, geçen yıllarla birlikte kurumsallaşmış ve üretim alanlarını genişletmiştir. Metal kesme ve işleme konusunda uzmanlaşan şirketimiz, sektördeki gelişmeleri her dönem yakından takip ederek hedeflerini şekillendirmektedir.

 • 1977

  Başlangıç

  Telefoncular'ın Temelleri Atılıyor

  Yassı çelik mamüllerin, mekanik kesim ve büküm hizmetleri ile sanayi faaliyetleri başladı.

 • 1990

  Kurumsallaşma

  Telefoncular Artık Limited Şirketi

  Telefoncular Profil Ltd.Şti. Kuruluşu ile birlikte organizasyonumuz kurumsallaşma kararı aldı.

 • 2005

  Çelik Servis Merkezi

  Ulusal ve Uluslararası Piyasaların Aranan Markası

  Telefoncular Çelik firmasını bünyesine ekledi. Üretim sahasını 15.000m2 lik alanda faaliyet göstermek üzere çalışmalar tamamlandı. Yüksek mukavemetli çelikler konusunda uzmanlaşma adımlarını atmıştır.

 • 2011

  Organizasyon

  Telefoncular Gelişen ve Değişen Sektöre Ayak Uyduruyor

  İthal yüksek mukavemetli çelikler milli stok ağı genişletildi, teknolojisi ve becerileri ile müşteri projeleri kesim büküm hizmetlerini sağlamıştır.

 • 2018

  Günümüz

  Telefoncular Modern Kimliği ile Karşınızda

  Yeni logo ve unvan: Telefoncular Metal Ltd. Şti. ile inovasyon sürecine başladı. Yönetim Kurulu Başkanımız Önder ÇINAR Bey'in Yönetiminde 15.000 m2 tesisi 90 personeli ve 30.000 Ton/Yıl yassı çelik mamul işleme kapasitesi ile 'Çelik Servis Merkezi' olarak hizmet vermektedir.

 • 2020

  Hedeflerimiz

  Telefoncular Çıtayı Yükseltiyor

  Telefoncular Metal Ltd.Şti. 2016 yılında güncellediği ‘5 yıllık kapasite ve yatırım planı’ kapsamında 50.000m2 si kapalı 100.000m2 tesis ve 50.000 TON/Yıl üretim kapasitesi hedeflemektedir.