Logo
 • Talal malat
  Robot Kaynak
  Abkant Bkm
  Dorultma
  Lazer Kaynak
  Kaynak Az Ama
  apak Alma
Alevli Kesim Çapak Alma Kaynak Ağzı Doğrultma Abkant Büküm Kaynak Talaşlı İmalatKumlamaFikstür ve KalıpBoyahane

Hakkımızda

Telefoncular Metal L.T.D., metal sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzmanlığıyla öne çıkan bir kuruluştur. Müşterilerimize yüksek kaliteli metal ürünleri ve çözümleri sunarak, endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz.

Firmamız, çeşitli sektörlerde kullanılan çeşitli metal ürünleri ve bileşenlerini üretmektedir. Müşterilerimizin özel taleplerini karşılayabilmek için esnek üretim süreçleri ve özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız...


Hakkımızda

Mühendislik Süreci

Telefoncular Metal L.T.D. her hizmette kaliteyi ve güveni ön planda tutarak müşterilerine kesintisiz bir deneyim sunuyor.

Hakkımızda
Tekliflendirme
Planlama
about-img
Projelendirme
Satış Destek

Hizmetlerimiz

Telefoncular Metal L.T.D. her hizmette kaliteyi ve güveni ön planda tutarak müşterilerine kesintisiz bir deneyim sunuyor.

about-img

Certified Partner

Raex® aşınmaya dayanımlı çelik sizi yarı yolda bırakmayacak bir üründür. Çeliğin her partideki sağlam davranışı verimliliği artırır ve son uygulamanız için öngörülebilir bir aşınma ömrü sunar. Çok çeşitli uygulamalardaki öngörülebilirliği ve maliyet verimliliği sayesinde müşteriler Raex® aşınmaya dayanıklı çeliğe güven duyuyor.

Telefoncular Metal L.T.D., sektördeki güvenilir ve tanınmış bir isim olarak, RAEX® markasının Türkiye'deki resmi distribütörüdür. Yılların deneyimi ve uzmanlığıyla, RAEX® markasının sağladığı yüksek kaliteli çelik ürünlerini müşterilerine sunarak, endüstriyel ihtiyaçları karşılama konusunda lider konumdadır.